Ürün ara Giriş
0(532) 495 50 07 / 0(532) 546 12 55
Kullanım Koşulları ;

cantezaksesuar.com internet sayfalarına girdiğinizde, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

Anılan web sayfalarının içeriğinin Telif Hakkı ve işbu web sitesi ve bu sitenin her türlü yasal hakkı Cantez Aksesuar‘a (KISACA "Cantez Aksesuar"a) aittir.

Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz. Cantez Aksesuar‘ın önceden yazılı onayı olmadan içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır.

Cantez Aksesuar web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece Cantez Aksesuar‘nin yazılı iznine tabidir. Cantez Aksesuar web sayfalarındaki her bir belge, söz konusu belge metninde bildirilen ilave koşullara tabi olabilir.

Bu sitenin ve içeriğinin ticari olmayan bir amaçla kullanımı yasak değildir. Basın bültenlerinin ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı atfen belirtildiği sürece genel iletişimde serbesttir.

Site ve içeriği kullanıcıya kolaylık sağlamak, genel olarak bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır. Cantez Aksesuar web sayfalarının içeriği, ""genel amaca aykırı olmamak şartıyla olduğu gibi"" ve ""mevcut olduğu sürece"" esasına dayanarak verilmiştir.

Cantez Aksesuar, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez.

Cantez Aksesuar sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Bu sayfaların mevcudiyeti, doğruluğu, güvenilirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti verilmemektedir. Cantez Aksesuar, bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da direkt, arızi veya sürekli, özel ya da genel, müspet veya menfi zarardan, kar kayıplarından ya da iş kesintisinden, söz konusu zarar olasılığı Cantez Aksesuar'a bildirilmiş dahi olsa sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcıya erişim kolaylığı sağlamak amacına atfen, hobi, 3. kişilerin sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz.

Cantez Aksesuar sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. İlaveten, Cantez Aksesuar dışındaki bir siteye olan link, Cantez Aksesuar'ın o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da Cantez Aksesuar web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek,

Cantez Aksesuar, kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir.

Cantez Aksesuar, istediği zaman kullanıcılar tarafından konulan her türlü bilgiyi çıkarabilir. Cantez Aksesuar, işbu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş olması yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye Cantez Aksesuar'dan bu nedenle bir talepte bulunma hakkı vermez.